Нагородження промовцем (спікерам)

From Nxt Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Speaker's Bounties and the translation is 100% complete.

Other languages:
English • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎русский • ‎українська

- committee/ Комітет маркетингового фонду Nxt створив серію премій Спікерам, призначену, що б сприяти створенню і розвитку упевнених, обізнаних і відвертих проповідників Nxt.

 • Період роботи призового фонду : 1 травня - 31 липня, 2014
 • Призовий фонд:' 50,000 Nxt


1 Кваліфікаційні критерії

Щоб взяти участь на отримання призового фонду, промовці (чи команди промовців) повинні зробити живу презентацію перед локальною аудиторією, в якій вони розповідять аудиторії про функції Nxt, переваги, технології або застосування. Презентація у виді тільки онлайн-виступу, використовуючи такі рішення як Google Hangouts або відеоконференції, не приймаються. Презентація також має бути зроблена у вигляді відео, і викладена в загальний доступ в Інтернеті для загальнодоступного використання, під будь-якою формою ліцензії Creative Commons.

У запиті на розгляд необхідно розмістити посилання на відео на сторінці nxtforum.org. Ваше повідомлення також повинне включати наступну інформацію:

 1. ім'я того, що веде презентацію
 2. тема і дата проведення презентації
 3. Контактна інформація ведучого (чи команди ведучих) відповідального за зміст
 4. номер рахунку Nxt, щоб отримати пожертвування.... або нагороду, якщо ви будете переможцем
 5. опис Creative Commons license, під якою ваша робота може бути повторно використана (якщо відео платформа не підтримує цю функцію за умовчанням)

2 Суми призів і дати програм

Програми подій, зареєстрованих з 1 травня 2014, з вказівкою доступних сум призових фондів, виглядають таким чином:

 • 1 Травня, 2014 - 31 липня, 2104: 50,000NXT
 • 1 Серпня, 2014 - 31 Жовтня, 2014: 100,000 NXT
 • 1 Листопада, 2014 - 31 Січня, 2015: 150,000 NXT
 • 1 Лютого, 2015 - 30 Квітня, 2015: 125,000 NXT
 • 1 Травня, 2015 - 31 Липня, 2015: 75,000 NXT
 • 1 Серпня, 2015 - 31 Жовтня, 2015: 50,000 NXT
 • 1 Листопада, 2014 - 31 Січня, 2016: 50,000 NXT

Призові винагороди кожного періоду буде присуджені впродовж двох тижнів після кінця поточного періоду. Винагороди можуть бути розділені між декількома представниками, при цьому один представник не може отримати більше ніж 50% від загальної суми призу, доступної для поточного періоду. Не усі представлені відео будуть гарантовано нагороджені з призового фонду.

3 Критерії Оцінки

Представлені відео будуть оцінені на основі:

 1. Якість відео і якість звуку (озвучення)
 2. Фактична точність надання і передачі інформації
 3. професіоналізм, досконалість, енергія і чарівливість, що демонструється спікером або спікерами (див. нижче для детальнішої інформації)
 4. якість будь-якої завершонной частини, включаючи редагування, заголовки, додану графіку і інші елементи

Досягти професіоналізму, яскравої презентації, енергії і харизми усім допоможуть 7 чинників:

 1. Потужне відкриття. Перші і останні 90 секунд виступу запам'ятовують тільки одиниці людей(тому багатослівні вступи, вдячності, не пов'язані між собою жарти, і так далі, не вигідні)
 2. Переваги аудиторії. Виступ повинен відповісти на питання аудиторії : "що в цьому є корисного для мене "?
 3. 'Візуальна привабливість '. Немає сумніву, що 80% того, що Ви "говорите" у своїй промові, виходить з того, що Ви буквально не говорите. Мова тіла, енергетика промовця, фізична активність і відповідні візуальні засоби, усе це має значний вплив на слухачів.
 4. 'Емоційна привабливість '. Існує багато досліджень, які показують, що емоційна участь слухачів, породжує сильні позитивні реакції на їх стороні. Саме так працює "реклама". Коли це зроблено погано, складно, це усе відразу помічають, і це викликає нерозуміння і недовіру; але коли мова обернута в просту, зрозумілу, прозору, цікаву розповідну форму, глядачі охоче довіряють і виявляють зацікавленість на емоційному рівні.
 5. 'Сильне закриття '. Це повинно бути незабутнє і повинне нести заклик до дії. Що Ви хочете, щоб Ваша аудиторія пам'ятала? Що Ви хочете, щоб вони *зробили* у відповідь на Вашу мову?
 6. Упевненість, блиск і професіоналізм говорять красномовно за всякі слова. Розмови повинні готуватися, репетирувати, повторно репетирувати і полірувати свій виступ. Тільки спікери ті, що мають багаторічний досвід виступів можуть якісно "імпровізувати" виступаючи на будь-яку тему.
 7. Напрям і структура. Мова повинна йти за логічною структурою, яка логічно об'єднує частини виступу, і веде від однієї ключової точки до наступної. У кожної частини мають бути сильне відкриття і закриття (див. пункт один і пункт п'ять), що логічно зв'язують кожну частину і ключові точки і чіткі заклики, що несуть, до дії (див. пункт два).

Якщо ви зацікавлені в підготовці презентації і хотіли б отримати підтримку, навчання або допомогу, звернетеся до співтовариства! Багато членів співтовариства готові надати допомогу.

4 Процес ухвалення рішень по призовому фонду

У кінці кожного преміального періоду, Маркетинговий Комітет складає список допущених відео, і члени комітету "оцінять" кожен продукт, оцінюючи відповідність раніше заданныv критеріїв. Коли оцінка буде завершена, остаточні оцінки використовуватимуться, щоб визначити розподіл призових фондів.

Та ж сама система виграшу використовуватиметься усіма експертами. У випадках, коли презентації будуть надані на інших мовах, відповідні експерти будуть призначені від об'єднання перекладачів Nxt, працюючих над іншими матеріалами.

Експерти оцінюють презентації, грунтуючись на наступних критеріях:

 • 20 пунктів: Інформація (об'єм, особливості, ясність)
 • 20 пунктів: Організація/структура презентації (введення, основний зміст, укладення)
 • 30 пунктів: Компетентність (охоплює тему повно; відповідає на питання правильно [якщо застосовно]),
 • 10 пунктів: Візуалізація матеріалів (легко читані слайди, використання якісної графіки; слайди не занадто багатослівні; хороша демонстрація)
 • 20 пунктів: Загальна якість продукту (якість відео&звуку, робота камери; монтаж, титри, додана графіка)

5 Додаткові примітки

 • Нагороджуються преміями тільки за якість і зміст презентації. Спікери, які хотіли б поїхати на конференцію, щоб виступити на заході, можуть звернутися до Маркетингового Комітету особисто, щоб погоджувати питання можливості компенсації витрат на проїзд/участь або отримати певні субсидії.
 • В результаті реєстрації номерів рахунків Nxt, пов'язаних з участю, творці презентацій можуть отримати пожертвування або інші активи від співтовариства Nxt. Кількість і розмір цих пожертвувань не впливатиме на оцінку комітету
 • Мова презентацій не обмежена тільки англійською мовою.

6 Учасники і Переможці

6.1 Перший Період: 1 травня по 31 липня, 2014

6.1.1 The Nxt Generation of Payments

 1. Name: John Manglaviti
 2. Date: Recorded May 6, 2014 and mixed May 10, 2014
 3. Nxt account number for donations: 9473409584092831715
 4. Creative Commons license for reuse: Attribution CC BY

https://www.youtube.com/watch?v=Egpn4IrAhH4