How-To: Створити аліас

From Nxt Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page How-To:CreateAlias and the translation is 100% complete.

Other languages:
Bahasa Indonesia • ‎Deutsch • ‎English • ‎Nederlands • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎português do Brasil • ‎Ελληνικά • ‎русский • ‎українська • ‎中文(简体)‎

1 Операції з альясами

1.1 Створення альяса

Перейдіть в розділ 'Aliases' у вашому клієнтові.

Спочатку натисніть 'Register Alias' у верхньо-правому кутку:

Register an Alias

Тут Ви можете вибрати, як використати альяс, можливі варіанти: При виборі 'Account' Ви можете зв'язати альяс з обліковим записом NXT. Якщо Ви виберете 'URI ', Ви можете, зв'язати альяс з будь-ким веб-сайтом. Третя опція 'Other' дозволяє Вам вказати для альяса будь-який текст, який Вам сподобається. Створення будь-якого альяса коштує 1 NXT

Будь ласка запам'ятаєте, альясы унікальні. По цьому не може бути двох альясов з однаковими іменами. Псевдоніми не чутливі до регістра.

Ваш новий альяс, буде опублікований на сторінці 'Aliases'.

Ви можете повноцінному розпоряджатися своїм альясом: ви можете передати свій альяс будь-якій людині, заплативши 1 NXT комісії за транзакцію, або продати його будь-якій людині за визначену вами суму NXT.

2 Редагування Альяса

Ви можете змінити вміст (але не назву) вашого альяса. Досить натиснути 'Edit' в таблиці альясов. Ви побачите наступну панель, для введення необхідної інформації :

Зміна вмісту вашого альяса коштує 1 NXT комісії за транзакцію.

2.1 Передача Альяса

Set Alias to sell

Натисніть 'Transfer' в панеле альясов і вкажіть NXT аккаунт якому ви хочете передати ваш альяс. Передача альяса коштує 1 NXT комісії за транзакцію.

2.2 Продаж Альяса

Ви маєте можливість продати ваш альяс конкретному Nxt аккаунту або виставити його на публічний продаж. Власник вказаного Nxt аккаунта побачить пропозицію купити ваш псевдонім.

Продаж альяса вказаному Nxt аккаунту

Для продажу натисніть на 'Sell'

Sell Alias to one Account

Після підтвердження ордера на продаж, ви повинні побачити наступне:

Sell Alias

Ви можете відмінити пропозицію продажу у будь-який момент до того моменту, поки партнер не прийме вашу пропозицію. Щоб змінити ціну продажу, ви повинні створити новий ордер на продаж вашого альяса.


Публічний продаж альяса. При такому типі продажу, будь-який користувач може ознайомитися з вашим пропозиція продажу альяса і купити його за вказаною вами ціною.

Set Alias to sell

Введіть ціну. Після підтвердження ордера, ви побачите наступне

Alias to sell for public

Тепер будь-який користувач може купити ваш альяс. Публікація ордера на продаж альяса і купівля альяса обкладається комісійним збором в 1 NXT за проведення транзакції.

2.3 Купівля публічного альяса

Немає ніякого способу проглянути усе альясы які виставлені на продаж в мережі Nxt. Просто спробуйте зареєструвати потрібний вам альяс. Якщо він вже був зареєстрований, і продається, Ви побачите пропозицію про його продаж.

Alias to buy

Вам буде пред'явлено пряму пропозицію, як тільки Ви намагаєтеся зареєструвати альяс:

Buy Alias to sell to public


Дивіться також: Система аліасів.