Оренда аккаунта

From Nxt Wiki
Jump to: navigation, search
This page is a translated version of the page Account Leasing and the translation is 100% complete.

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎Nederlands • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎русский • ‎українська • ‎中文(简体)‎

1 Що таке оренда аккаунта

Спершу визначимося з термінологією: Потужність форжинга - відповідає підтвердженому балансу аккаунта, тобто це теоретична можливість аккаунта сфоржить блок і отримати за цю винагороду. Оренда аккаунта дозволяє власникові аккаунта передати у безпечну оренду свою потужність форжинга іншому аккаунту, на обмежений період, для форжинга. Цей функціонал дозволяє створювати пули для форжинга, з метою об'єднати потужності форжинга багатьох користувачів, щоб ефективніше займатися форжингом, оскільки це підвищує шанс згенерувати блок. Оренда аккаунта також дозволяє вирішити завдання, коли користувач не має можливості підтримувати роботу свого клієнта на своїй стороні в режимі 24х7.

Оренда аккаунта буде доступна після генерації в мережі 130'000 блоку.

2 Як передати в оренду ваш баланс

Це коротке керівництво припускає, що Ви використовуєте Nxt клієнт версії 1.0.0 або новішу.

figure 1
figure 2
figure 3
1. Зайти на http://localhost:7876/ (чи https://localhost:7876/ якщо ви використовуєте SSL) і увійти до аккаунта.
2. Натиснути more info під блоком, що показує Ваш баланс. (figure 1)
3. З'явиться вікно, з детальною інформацією про ваш аккаунт. Натисніть на закладку Account leasing. (figure 2)
4. Натисніть lease your balance to another account.
5. З'явиться форма, за допомогою якої ви зможете передати в оренду свій баланс. (figure 3)
Заповнювані поля
RECIPIENT: адреса аккаунта якому ви плануєте передати свій баланс в оренду.
PERIOD: вказує на який термін ваш баланс буде зданий в оренду. Задається у блоках(1440 блоків це приблизно 24 години). Увага: після того, як ви передасте в оренду свій баланс, цю операцію не можна відмінити, тобто ваша потужність форжинга буде знову вам доступна тільки по закінченню встановленого вами терміну оренди.
FEE: комісія яку ви заплатите за цю операцію. Мінімум 1 NXT.
DEADLINE: період, після якого транзакція буде автоматично анулювана якщо транзакція не буде підтверджена. Задається в годиннику.
SECRET PHRASE: секретна фраза (пароль) від вашого аккаунта.
6. Натисніть Lease Balance.

3 Як це працює

Коли Ви передаєте в орендуєте свій баланс (Потужність форжинга), Ви по суті передаєте право на форжинг з використанням ваших засобів, іншому користувачеві. Важливо зрозуміти певні моменти:

Ваші засоби ніколи не покидають ваш аккаунт
  • Ваші засоби знаходяться все ще на Вашому рахунку після того, як Ви здасте в оренду їх. Більше того вони все ще доступні для використання: Ви можете витратити їх, придбати ще і т.д.

Єдиний нюанс - ви не можете проводити форжинг на тих засобах які ви передали в оренду.

  • Якщо об'єм ваших коштів змінився, відповідно і об'єм переданих коштів в оренду також зміниться. Якщо Ви здаєте в оренду пулу форжинга 1000 NXT, і наступного дня Ви витрачаєте половину з них, то в оренді буде 500 NXT.
  • Це також означає, що людина, якій Ви здаєте в оренду свої засоби, не зможе зробити що-небудь з Вашими засобами (наприклад продати, або сплатити яку або послугу). Вони усі також управляються вами і тільки вами.
Ви не можете перервати оренду
  • Це важливо, тому уважно віднесіться до цього функціонала, і будьте уважні встановлюючи період оренди. Коли період оренди витече, можливість форжинга повернеться до Вас автоматично в повному об'ємі. Але не раніше цього моменту.
Ви управляєте своїми засобами, але не доходом отриманим з форжинга
  • Якщо Ви вирішуєте здати в оренду свою потужність форжинга пулу форжинга або "сильнішому" власникові NXT, немає ніякої гарантії, що ви отримаєте комісію, яка буде "зароблена" вашою потужністю форжинга, в процесі генерації блоків. Тому, перш ніж передавати в оренду свої засоби, переконаєтеся, що Ви здаєте в оренду свої ресурси для форжинга, довіреній особі, який заплатить вам вашу долю.

4 Використання оренди аккаунта

Ця функція дає дві основні переваги.

В перших, більше немає необхідності підтримувати роботу вашого локального клієнта в режимі 24х7, для процесу форжинга. Ви можете здати в оренду свою потужність форжинга комусь, хто сам забезпечуватиме роботу клієнта з такою якістю (24х7).

Увага: ви повинні пам'ятати, що для більшої стабільності і безпеки мережі Nxt необхідно як можна більша кількість працюючих вузлів. Це гарантуватиме високу безпеку і надійність мережі

По-друге, це дозволяє формувати пули форжинга, де численні користувачі можуть об'єднати свої потужності форжинга щоб збільшити їх шанси на генерацію блоків. Для отримання додаткової інформації, відвідаєте сторінка про пули форжинга.